Moc soczewki

Soczewki kontaktowe

Jakie powinny być soczewki kontaktowe? Skuteczne i bezpieczne dla oka oraz komfortowe w użytkowaniu. W tej kategorii znajdują się tradycyjne soczewki kontaktowe, których celem jest korygowanie wad wzroku. Oferta obejmuje soczewki miesięczne w mocach od -0,5 do -7,0 co 0,25 dioptrii. Proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości soczewek kontaktowych renomowanego i cenionego producenta - firmy Dreamcon.

Soczewki kontaktowe jednodniowe i miesięczne

Znajdujące się w naszej ofercie soczewki kontaktowe to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Osoby korzystające z soczewek kontaktowych także w przypadku korekcji wzroku mają pewność, że soczewki nie podlegają degradacji w czasie ich noszenia, nie stanowią zaproszenia dla niepożądanych drobnoustrojów oraz nie wywołują żadnych niepożądanych reakcji.

Oko jest specyficznym środowiskiem dla materiałów obcych dla ciała ludzkiego, ale soczewki z naszej oferty także po dłuższym czasie pozostają całkowicie niezauważalne tak dla samego użytkownika, jak i dla jego organizmu. Firma DreamCon, która jest producentem dostępnych w ofercie naszego sklepu produktów, wytwarza soczewki kontaktowe już od wielu lat. Wybór tego właśnie partnera podyktowany jest jego wieloletnim doświadczeniem oraz pozytywnymi opiniami bardzo dużej liczby zadowolonych klientów. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji gwarantuje, że niemal każda para soczewek jest idealna.

Soczewki kontaktowe miesięczne (2 szt.)

Soczewki kontaktowe miesięczne (2 szt.)
Soczewki kontaktowe miesięczne (2 szt.)

Moc od -0,5 do -7,0

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl