...i chodź pomaluj swój świat...

Kolorowe soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe pełnią obecnie dwie funkcje. Pierwsza z nich stanowi zastosowanie pierwotne i służy korygowaniu wad wzroku, natomiast druga – coraz bardziej popularna - spełnia rolę kosmetyczną i ozdobną. Mając na uwadze zapotrzebowanie współczesnego rynku stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę kolorowych soczewek kontaktowych, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

W skład naszej oferty wchodzą zarówno bezbarwne soczewki kontaktowe, jak również soczewki kolorowe, zarówno kosmetyczne jak i korekcyjne. Z myślą o klientach odważnych i wyjątkowych wykreowaliśmy specjalną kategorię – exclusive. Szeroki asortyment soczewek kontaktowych uzupełniają wysokiej jakości płyny oraz akcesoria. Naszym celem jest pełna satysfakcja klientów, dlatego w dziale promocje proponujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Kolorowe soczewki korekcyjne

Kolorowe soczewki kontaktowe dostępne w ofercie naszego sklepu są całkowicie bezpiecznymi produktami, których zastosowanie w żaden sposób nie wpływa negatywnie na zdrowie oka czy na komfort ich noszenia. W ramach oferty proponujemy kolorowe soczewki korygujące wady wzroku oraz tak zwane “zerówki” dla osób nie cierpiących na zaburzenia widzenia. Każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do sprawdzenia kolorowych soczewek kontaktowych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Wśród oferowanych produktów znajdują się soczewki, które dają naturalny efekt zmiany koloru oka, a także takie, które powodują całkowitą zmianę koloru tęczówki. Dzięki naszym soczewkom można się przekonać, jak będziemy się prezentować z oczami błękitnymi lub zielonymi. W kolekcji Exclusive dostępne są bardzo ciekawe propozycje wzorów soczewek, które błyszczą przywodząc na myśl odległe galaktyki obserwowane na nocnym niebie…

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl