...i chodź pomaluj swój świat...

Kolorowe soczewki kontaktowe

Problemy z widzeniem dotykają obecnie coraz więcej ludzi, ale nie jest to jedyny powód korzystania z oferowanych przez nas produktów. Dostępne w naszym sklepie internetowym soczewki kontaktowe pełnią bowiem dwie funkcje. Pierwsza z nich związana jest z zastosowaniem pierwotnym, czyli korygowaniem wad wzroku, druga natomiast – zdobywająca coraz większą popularność - odgrywa rolę kosmetyczną i ozdobną. Mając na uwadze zapotrzebowanie współczesnego rynku, stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę kolorowych wersji produktów, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy soczewki kolorowe – kosmetyczne i korekcyjne. Z myślą o odważnych i wyjątkowych klientach wykreowaliśmy specjalną kategorię – Exclusive. Nasz szeroki asortyment uzupełniają wysokiej jakości płyny oraz akcesoria, a wyznaczonym przez nas celem jest pełna satysfakcja klientów, dlatego w dziale “promocje” proponujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

Gwarancja zmiany wyglądu


Soczewki kolorowe dostępne w ofercie naszego sklepu są całkowicie bezpiecznymi produktami, których zastosowanie w żaden sposób nie wpływa negatywnie na zdrowie oka czy na komfort noszenia. Proponujemy wersje korygujące wady wzroku oraz tzw. “zerówki” dla osób niecierpiących na zaburzenia widzenia. Każdy z klientów znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do sprawdzenia szerokiej gamy produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Nasz bogaty asortyment obejmuje soczewki kontaktowe, które dają naturalny efekt zmiany koloru oka, a także wersje, które powodują całkowitą zmianę odcienia tęczówki. Dzięki naszym produktom można się przekonać, jak będziemy się prezentować z oczami błękitnymi lub zielonymi. W kolekcji Exclusive dostępne są również bardzo ciekawe wzory, które błyszczą, przywodząc na myśl odległe galaktyki obserwowane na nocnym niebie…

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl